Бікіні дизайн

Свадебный портал "YourDay"

day17 sv banner 12018

Бікіні дизайн

ПилочкаВитоки бікіні дизайну (інтимних зачісок), йдуть далеко в давнину. Так, ще древні єгиптянки фарбували волосся в зоні бікіні, а хною малювали орнаменти на шкірі. В мусульманських країнах правила особистої гігієни, диктують необхідність стежити за волоссям на тілі.

У Європі ж тенденції до бікіні дизайну з'явилися в минулому столітті, а в сучасному світі це вже скоріше мода на інтимні зачіски. Інтимну зону можна прикрашати різними малюнками і фарбувати в різні кольори на будь-який смак.

Весь процес бікіні дизайну можна розділити на 3 основних етапи:

1) Початок це завжди вибір малюнка. Вирішальна думка завжди за фахівцем-майстром, який зможе оцінити, наскільки той чи інший малюнок Вам підійде з урахуванням дотримання законів пропорцій. Саме пропорції малюнка і його колір зможуть одночасно стати і прикрасою інтимної зони, і приховати недоліки фігури, або, навпаки, вигідно підкреслити її гідності.

2) Далі - безпосередньо процедура самої інтимної стрижки. Тут можна скористатися як готовими трафаретами, так і покластися на вміння і кваліфікацію майстра. На цьому етапі видаляється непотрібне волосся, як у самій зоні бікіні, так і в області глибокого бікіні, частина волосків підстригається і при необхідності - фарбується.

3) Завершальний етап - прикраса. Тут немає меж для фантазії - стрази, блісточки, пір'я та інші атрибути на будь-який смак кріпляться на спеціальний клей.

Ухвалення рішення про бікіні дизайн http://pilochka.kiev.ua/depilation_bikini.php у багатьох супроводжується певними страхами і питаннями, відповіді на які ми наводимо:

- Бікіні дизайн є абсолютно безпечною процедурою, якщо майстер користується одноразовими матеріалами і не зачіпає слизові оболонки тіла.

- Бікіні дизайн - процедура не дуже приємна, однак не настільки болюча, як багато хто собі її уявляють. Полегшити біль допомагає використання спеціальних косметичних засобів, що містять ментол, а також і можливе застосування місцевої анестезії.

- Ухвалення рішення про виконання інтимної стрижки: якщо є шкірні захворювання, опіки, подразнення і рани дану процедуру необхідно відкласти. Варто почекати робити глибоке бікіні також і під час критичних днів.

- Після депіляції бікіні протягом двох діб заборонено засмагати під сонцем і відвідувати солярій, а також слід почекати з використанням різних кремів і лосьйонів.

Слід зазначити, що успіх бікіні дизайну безпосередньо залежить від вибору кваліфікованого і досвідченого майстра. Його вміння щодо застосування різних спеціальних технік пом'якшать больові відчуття і допоможуть Вам себе відчути справжньою чарівною жінкою.