Сучасне весілля це не просто подія

Свадебный портал "YourDay"

day17 sv banner 12018

Сучасне весілля це не просто подія

весілляСучасне весілля це не просто чергова сімейна подія. Це не просто привід зібрати гостей, родичів та друзів. Це подія до якої готуються заздалегідь, ретельно, з усією віддачою. Бо саме весілля у сучасному світі це подія яка захоплює своїм розмахом, оформленням, їжею.

І чого б це не стосувалося, чи то підбору ресторану, весільної сукні, або ж ви шукаєте тамада Київ – усе це потребує сил, часу, натхнення. І якщо для вас самотужки це важко то ви завжди можете звернутись по допомогу до спеціалістів. До яких? Давайте розглянемо декілька варіантів.

Наприклад ви запланували велике весілля в гарному і великому ресторані десь за містом. Але ж велика зала для бенкету це не все, її ще треба оформити. Як це зробити? Шукаємо професіонального флориста – декоратора і разом з ним їдемо до обраного ресторану. Уже на місці ви розповідаєте спеціалісту чого саме вам би хотілось. Яка кольорова гамма вашого весілля або яка тема. Відштовхуючись від ваших побажань, а також від самого інтерьеру ресторану флорист – декоратор запропонує вам декілька варіантів. Варто знати, що не завжди можливо втіли саме чого би вам хотілось, і не тому що важко, а наприклад через сам ресторан. Наприклад ваше весілля має бути оформлене у світлих кольорах, а сам ресторан дуже темний, з важкими картинами, з масованими меблями. Тому обираючи ресторан обирайте щось нейтральне. Тоді  оформлення залу не буде тяжким завданням.

З оформленням розібрались, тепер поговоримо про вибір ведучого на весілля. Це тільки на перший погляд здається легким завданням, бо кількість таких професіоналів дуже велика і обрати того хто дійсно підійде вам не легка справа. Обираючи зупиніться на двох – трьох варіантах. Ознайомтесь з роботами, з відгуками про тих хто вам сподобався. Після того як ви оберете декількох домовтесь про зустріч. Після того як ви особисто познайомитесь з людьми ви зрозумієте хто з них ваш ведучий.

Також одним з найважчих виборів буде вибір фотографа та відео оператора. Цих професіоналів сьогодні також дуже багато, і роблячи вибір важко не розгубитись. Звертайте увагу на роботи, на манеру виконання, на відгуки. Можливо вам порадять когось хтось із ваших друзів. Але усе одно, остаточний вибір треба робити коли ви впевнені що людина вам подобається.

І ще не забудьте обрати найкращого кондитера. Адже весільний торт має бути не лише гарним але й дуже смачним. Попросіть зробити для вас декілька шматочків для того щоб спробувати. Нехай вони будуть з різними начинками, після того як вис пробуєте ві можете сміливо робити вибір.