Час розумних красунь

Свадебный портал "YourDay"

day17 sv banner 12018

Час розумних красунь

квітиВ наш час підготовка весілля має свою специфіку. Чому так? По перше через те, що майже всі наречені хочуть гарне, неймовірне весілля. Що по типу тих які вони бачать у журналах, по телебаченню. Багато хто хоче весілля як у зірок телебачення або шоу бізнесу. Чи можливо підготувати таке весілля власноруч?

Звісно це буде не легко и потребуватиме багато часу але все ж таки це можливо. Розпочаті треба з відвідування РАГСу, де ви оберете дату. Далі треба зайнятися най особливішими моментами. Ці моменті такі: ресторан або банкетна зала, флорист, декоратор, фотограф та відео оператор. Чому на першому місці ресторан? Тому що найкращі бронюють заздалегідь. Якщо питання ресторану залишити на кінець то можна бути впевненим в тому, що найкращого вам не лишиться. Те ж саме стосується і інших моментів.

Якщо говорити про флориста та дизайнера то слід розуміти деякі речі. Саме вони замовлятимуть квіти. Ві лише розповісте чого хочете и покажете їм місце де буде проходити святковий бенкет. Звісно ви самі можете замовити квіти та декор. Де це можна зробити? Наприклад  інтернет магазин квітів, або квіткові бази. Та це можливо у тому разі коли ви самі або хтось з ваших знайомих може вам допомогти створювати композиції.

Пам’ятайте про те, що за декілька днів до весілля у вас взагалі нінащо не вистачатиме часу, саме тому треба замовляти послуги професіоналів. Навіть якщо ви все продумали, намалювали і замовили усі послуги вам буде потрібна людина яка все це зведе до купи. Коли усе і усі будуть розписані похвилинно. Це називається таймінг планом і прописати його може весільний розпорядник або координатор. Завдяки цим людям ви можете не хвилюватися через якісь дрібниці. Адже усе буде під контролем і ваше неймовірне весілля пройде саме так як ви того хотіли.

Головне пам’ятати , що свято готується для вас з коханим, тому має бути саме таким яким ви його уявляєте. Якщо вам закортіло чогось особливого, робіть це. Сьогодні ви навряд когось здивуєте особистими забаганками. Адже кожна наречена готується до весілля з самого дитинства.

Та не забувайте про те, що на цьому сімейному святі будуть присутні ваші батьки, дідусі та бабусі і деякі речі для них можуть стати сюрпризом. Тому або готуйте до цього їх, або ж плануйте так вечір щоб їм не було важко. Попіклуйтесь про відпочинок для них, знайдіть в ресторані місця де вони зможуть відпочити від гомону. Обов’язково попіклуйтесь про те, щоб біля них завжди була вода та людина яка в разі чого зможе допомогти.